top of page

Naše
služby

Nabízíme vám kompletní převzetí starostí o Vaše přepravy, jednorázové přepravy nebo optimalizaci Vaší současné logistiky. Disponujeme vlastním vozovým parkem a velkou databází smluvních přepravců, kteří vynikají svou flexibilitou a spolehlivostí. Samozřejmostí je monitoring vozů a informace o pohybu přepravy v reálném čase. Našim cílem je spokojenost zákazníka, a to od včasného přistavení vozidla až po doručení zásilky. Nabízíme Vám profesionální přístup a korektní jednání.

shutterstock_656244199.jpg
chuttersnap-fN603qcEA7g-unsplash.jpg

Spediční přeprava

efektivní spedice

Společnost Codatrans s.r.o. Vám nabízí zajištění přepravy nákladů do všech evropských zemí včetně zemí bývalého SSSR. Díky vlastní databázi smluvních přepravců, které vybíráme s ohledem na flexibilitu a spolehlivost. Disponujeme také širokou řadu vozidel různých nosností a rozměrů.

Všechny nosnosti a rozměry

Přepravíme od dopisu pro jeřáb a to s maximální efektivitou a minimálními náklady.

Optimalizace přeprav

Poskytneme Vám také bezplatné poradenství a návrh řešení přepravy obsahující všechny skladové i transportní manipulace se zbožím, včetně informačních a kontrolních činností.

Námořní přeprava

napříč mořem do cíle

Námořní přeprava patří k hojně využívaným způsobům přepravy zejména pokud je nutné přepravit zásilky větších rozměrů nebo zásilky netradičního ražení.

Široká síť agentů v přístavech nám umožňuje dopravit zboží až do nejzažšího koutu světa a to rychle a spolehlivě. K přepravě je možné zřídit také pojištění zboží. Na části námořního úseku je možno zapojit leteckou dopravu.

Import

Import je realizován výhradně prověřenými společnostmi. Zákazník má jistotu spolehlivých služeb, dobré ceny a výhodných podmínek přepravy.

Export

Při exportu dbáme na to, aby trasa, kterou je náklad převážen, byla co nejlepší. Ať už z hlediska rychlosti, ale také z hlediska finančního či hlediska frekvence přeprav.

ross-parmly-rf6ywHVkrlY-unsplash.jpg
coda trans_dodavka.jpg

Letecká přeprava

spolehlivě a rychle

Jestliže je pro vás rychlost nejdůležitějším faktorem pro přepravu zboží, doporučujeme využít leteckou dopravu.

Letecky můžeme dopravit standardní položky, nadměrné zásilky či expresní zásílky.

Kombinovaná přeprava

V nabídce máme také kombinovanou přepravu. Zboží je přepravováno jak letecky, tak po moři. Velká výhoda kombinované přepravy spočívá v tom, že je rychlejší než námořní a levnější než letecká.

Kurýr na palubě

V rámci našich kurýrních služeb jsme schopni zajistit na palubu kurýra, který cestuje s vašim zbožím. Kurýři nejenže hovoří světovými jazyky, ale také poskytují informace o stavu transferu. Letenky pro kurýry nestojí tolik, jako pro běžné pasažéry.

Expresní přeprava

rychlost rozhoduje

Společnost Codatrans s.r.o. Vám nabízí expresní přepravu zboží do všech evropských zemí a Ruska.

24/7

Na naší nonstop lince Vám sjednáme individuální přepravu dle Vašich požadavků. V závislosti na zvoleném režimu můžete mít Vaše zboží doručeno do 12-24 hodin.

Monitoring

Všechna vozidla jsou monitorována prostřednictvím online systému po celé Evropě. Samozřejmostí jsou slevy při pravidelném využívání služby, stejně jako fakturace po zvoleném období a kompletní reporting.

bottom of page